12 / 06 / 2018
2018 NIDA International Forum

Дослідницька команда УІПГЗ приєдналася до Міжнародного форуму NIDA-2018, який відбувався 8 - 11 червня в Сан Дієго (штат Каліфорнія, США).

Щорічний Форум, який організує Національний інститут з питань зловживання наркотиками (National Institute on Drug Abuse, NIDA), покликаний сприяти спільним міжнародним дослідженням та обміну науковою інформацією між дослідниками у сфері наркозалежності. Форум проводиться кожного червня разом з щорічним науковим засіданням Колегії з проблем наркотичної залежності (College on Problems of Drug Dependence, CPDD). 

Дослідницький симпозіум, постерна сесія та діяльність з побудови мережі зосереджують увагу на напрямах та якості досліджень щодо зловживання наркотиками, які проводяться у всьому світі. Учасники зустрічаються з талановитими колегами та дізнаються про дослідження в галузі наркозалежності та політичні питання в інших країнах, а також про стипендії від NIDA та інші програми, які можуть підтримувати міжнародне співробітництво. 

Під час постерної сесії експерти UIPHP - Тетяна Кірьязова, Костянтин Думчев, Олександр Зезюлін, Віктор Штенгелов, Ірина Пикало та Наталія Сайчук - презентували результати проектів та досліджень, які проводились в Україні за участю Українського інституту політики громадського здоров'я.