Події та анонси До всіх подій та анонсів
Третій щорічний регіональний науковий симпозіум в рамках концепції «Єдине здоров’я» Третій щорічний регіональний науковий симпозіум в рамках концепції «Єдине здоров’я»

Цього тижня у Києві проходить Третій щорічний регіональний науковий симпозіум в рамках концепції «Єдине здоров’я» за підтримки Програми зменшення біологічної загрози в Україні. Сьогодні дослідник Інституту Олександр Зезюлін виступив на сесії з клінічної медицини та громадського здоров’я.

17 / 04 / 2018 Читати далі
IAS 2018 Annual Letter: AIDS IS (STILL) POLITICAL IAS 2018 Annual Letter: AIDS IS (STILL) POLITICAL

СНІД, як і раніше, залишається політичним питанням. Про це йдеться цього року у Щорічному листі від Міжнародного товариства зі СНІДу (IAS), який визначає ключові напрямки дискусій 22-ої Міжнародної конференції зі СНІДу "AIDS 2018".

01 / 04 / 2018 Читати далі
Національна консультація для обговоренні плану заходів із охорони психічного здоров’я Національна консультація для обговоренні плану заходів із охорони психічного здоров’я

22-23 березня проходила дводенна зустріч представників різних структур державного та громадського секторів, які мали оцінити запропонований план заходів щодо створення в Україні цілісної та ефективної системи охорони психічного здоров'я.

23 / 03 / 2018 Читати далі
останні публікації Ресурсний центр
Прогностичні фактори інфекції вірусу гепатиту С серед споживачів ін'єкційних наркотиків в Україні

Олександр Зезюлін

Третій щорічний регіональний науковий симпозіум в рамках концепції «Єдине здоров’я», Київ, 2018 (UKR/ENG)

pdf

AIDS IS (STILL) POLITICAL

Annual Letter 2018

International AIDS Society (EN)

pdf