Події та анонси До всіх подій та анонсів
Зустріч партнерів проекту «Покращення якості та стійкості медикаментозного підтримувального лікування в Україні» Зустріч партнерів проекту «Покращення якості та стійкості медикаментозного підтримувального лікування в Україні»

Сьогодні у Києві відбулась робоча зустріч «Система моніторингу ключових індикаторів якості МПЛ. Результати та плани», організована Українським інститутом політики громадського здоров’я.

24 / 09 / 2019 Читати далі
Stop Overdose Safely Stop Overdose Safely

Сьогодні, у Міжнародний день поінформованості про передозування наркотиками, ми нагадуємо про можливість для партнерів та членів сімей наркозалежних отримати навички екстреної допомоги при передозуванні опіоїдами за допомогою Налоксона.

31 / 08 / 2019 Читати далі
Наші дистанційні навчальні курси (оновлюється) Наші дистанційні навчальні курси (оновлюється)

В рамках дослідницьких проектів фахівці Українського інституту політики громадського здоров’я спільно з партнерами розробляють дистанційні навчальні курси для лікарів, соціальних працівників та психологів, участь у яких є безкоштовною. Під час онлайн навчання слухачі отримують практичні інструменти для медичної та психосоціальної підтримки пацієнтів з соціально небезпечними хворобами, такими як наркозалежність, ВІЛ-інфекція, гепатити, туберкульоз та інші. 

15 / 08 / 2019 Читати далі
останні публікації Ресурсний центр
Medical use of cannabis and cannabinoids. Questions and answers for policymaking.

European Monitoring Centre for Drugs and Drug Addiction (EMCDDA)

December 2018 (EN)

pdf