Події та анонси До всіх подій та анонсів
У Києві відбулося засідання Консультативної ради Українського Центру обміну технологіями в сфері залежностей. У Києві відбулося засідання Консультативної ради Українського Центру обміну технологіями в сфері залежностей.

Інститут долучився до масштабного міжнародного проекту, який передбачає створення першого в Україні мультидисциплінарного Центру обміну технологіями в сфері залежностей.

15 / 03 / 2018 Читати далі
Круглий стіл "Реалізація програм профілактики ВІЛ/СНІДу та ТБ в умовах нової системи фінансування в Івано-Франківській області" Круглий стіл "Реалізація програм профілактики ВІЛ/СНІДу та ТБ в умовах нової системи фінансування в Івано-Франківській області"

Сьогодні в Івано-Франківську лікарі, громадські активісти, представники влади та науковці обговорювали реалізацію програм профілактики та лікування ВІЛ/СНІДу та туберкульозу в умовах нової системи фінансування під час Круглого столу, організованого БФ «Захід Шанс». У заході взяли участь науковці УІПГЗ.

07 / 03 / 2018 Читати далі
CROI 2018 CROI 2018

Науковий директор УІПГЗ Костянтин Думчев презентував результати аналізу тенденцій поширеності ВІЛ на одній з найважливіших міжнародних конференцій з питань ВІЛ – 25-й Конференції, присвяченій ретровірусам і опортуністичним інфекціям (CROI 2018).

07 / 03 / 2018 Читати далі
останні публікації Ресурсний центр
MARTAS Results Factsheet

Materials of the National Conference "Enhancing Linkage to HIV Care for Newly Detected HIV-Positive Persons in Ukraine. Study results and best practices’ dissemination strategy" (EN)

pdf

Коротка інформація про дослідження "MARTAS"

Матеріали Національної конференції «Покращання зв’язку осіб, у яких нещодавно виявлено ВІЛ-інфекцію, зі спеціалізованими послугами в Україні. Результати дослідження і стратегія розповсюдження кращих практик» (UA)

pdf

Patient and provider perspectives inform an intervention to improve linkage to care for HIV patients in Ukraine

Kiriazova T, Postnov OBingham TMyers JFlanigan TVitek C, Neduzhko O.

BMC Health Services Research. Jan 30, 2018 (EN)

pdf