Події та анонси До всіх подій та анонсів
Робоча зустріч «Замісна підтримувальна терапія. Поточний стан та перспективи розвитку» Робоча зустріч «Замісна підтримувальна терапія. Поточний стан та перспективи розвитку»

18-19 грудня 2017 року Українським інститутом політики громадського здоров’я спільно з Альянсом громадського здоров’я проведено робочу зустріч партнерів реалізації програм замісної підтримувальної терапії, на якій обговорено поточний стан та перспективи розвитку ЗПТ в Україні.

22 / 12 / 2017 Читати далі
Гендерні бар’єри в аспекті туберкульозу: обговорюємо попередні результати дослідження Гендерні бар’єри в аспекті туберкульозу: обговорюємо попередні результати дослідження

Експерти УІПГЗ представили попередні результати дослідження в рамках проекту “Інструменти оцінювання спільнот, прав та гендерних аспектів в контексті ТБ в Україні” на фінальній зустрічі зацікавлених сторін у Києві.

14 / 12 / 2017 Читати далі
Глобальний огляд споживання ін'єкційних наркотиків та пов'язаних з ним інфекцій: нові публікації за співавторством дослідників УІПГЗ у медичному часописі «The Lancet» Глобальний огляд споживання ін'єкційних наркотиків та пов'язаних з ним інфекцій: нові публікації за співавторством дослідників УІПГЗ у медичному часописі «The Lancet»

Восени 2017 року в авторитетному медичному часописі «The Lancet» було опубліковано результати останнього Глобального Огляду щодо розповсюдженості споживання ін'єкційних наркотиків у світі та охоплення людей, які вживають наркотики, заходами з профілактики і лікування ВІЛ-інфекції та гепатиту С.

04 / 12 / 2017 Читати далі
останні публікації Ресурсний центр
Right to health

UNAIDS, 2017 (EN)

pdf

Policy responses, and understanding drug use and HIV

Sergii Dvoriak, 2017, (EN)

 

pdf

Global prevalence of injecting drug use and sociodemographic characteristics and prevalence of HIV, HBV, and HCV in people who inject drugs: a multistage systematic review

Degenhardt L,  Peacock A, Colledge S, Leung J, Grebely J, Vickerman P, Stone J, Cunningham E, Trickey A, Dumchev K, Lynskey M, Griffiths P, Mattick R, Hickman M, Larney S

The Lancet. October 23, 2017. (EN)

pdf