Події та анонси До всіх подій та анонсів
Наші дистанційні навчальні курси (оновлюється) Наші дистанційні навчальні курси (оновлюється)

В рамках дослідницьких проектів фахівці Українського інституту політики громадського здоров’я спільно з партнерами розробляють дистанційні навчальні курси для лікарів, соціальних працівників та психологів, участь у яких є безкоштовною. Під час онлайн навчання слухачі отримують практичні інструменти для медичної та психосоціальної підтримки пацієнтів з соціально небезпечними хворобами, такими як наркозалежність, ВІЛ-інфекція, гепатити, туберкульоз та інші. 

03 / 08 / 2020 Читати далі
ВООЗ: кращі практики щодо відповіді на вірусні гепатити в Європейському регіоні ВООЗ: кращі практики щодо відповіді на вірусні гепатити в Європейському регіоні

До Всесвітнього дня боротьби з гепатитами Європейське регіональне бюро ВООЗ оприлюднило Компендіум кращих практик сектору охорони здоров’я щодо відповіді на вірусні гепатити в Європейському регіоні ВООЗ.

28 / 07 / 2020 Читати далі
AIDS 2020: Virtual AIDS 2020: Virtual

У зв’язку з пандемією COVID-19 23-тя Міжнародна конференція зі СНІДу (AIDS 2020), яка відбулась 6-10 липня 2020 року, вперше була організована онлайн.

11 / 07 / 2020 Читати далі
останні публікації Ресурсний центр

Sereda Y, Kiriazova T, Makarenko O, Carroll JJ, Rybak N, Chybisov A, Bendiks S, Idrisov B, Dutta A, Gillani FS, Samet JH, Flanigan T, Lunze K.

J Int AIDS Soc. 2020 May 6 (EN)

link