Події та анонси До всіх подій та анонсів
Наші дистанційні навчальні курси (оновлюється) Наші дистанційні навчальні курси (оновлюється)

В рамках дослідницьких проектів фахівці Українського інституту політики громадського здоров’я спільно з партнерами розробляють дистанційні навчальні курси для лікарів, соціальних працівників та психологів, участь у яких є безкоштовною. Під час онлайн навчання слухачі отримують практичні інструменти для медичної та психосоціальної підтримки пацієнтів з соціально небезпечними хворобами, такими як наркозалежність, ВІЛ-інфекція, гепатити, туберкульоз та інші. 

24 / 10 / 2019 Читати далі
Нові публікації за результатами проєкту HPTN 074 Нові публікації за результатами проєкту HPTN 074

Восени у міжнародних наукових виданнях опубліковано дві статті за співавторством фахівців УІПГЗ, присвячені результатам дослідження HPTN 074, яке проводилося серед споживачів ін'єкційних наркотиків в Україні, Індонезії та В'єтнамі.

18 / 10 / 2019 Читати далі
Зустріч партнерів проекту «Покращення якості та стійкості медикаментозного підтримувального лікування в Україні» Зустріч партнерів проекту «Покращення якості та стійкості медикаментозного підтримувального лікування в Україні»

Сьогодні у Києві відбулась робоча зустріч «Система моніторингу ключових індикаторів якості МПЛ. Результати та плани», організована Українським інститутом політики громадського здоров’я.

24 / 09 / 2019 Читати далі
останні публікації Ресурсний центр

Sugarman J, Trumble I, Hamilton E, Sarasvita R, Dumchev K, Viet H, Hoffman I, Miller W, Hanscom B

Ethics Hum Res. Sep 10, 2019 (EN)

Palumbo PJ, Zhang Y, Fogel JM, Guo X, Clarke W, Breaud A, Richardson P, Piwowar-Manning E, Hart S, Hamilton EL, Hoa NTK, Liulchuk M, Anandari L, Ha TV, Dumchev K, et al

PLoS One. Oct 10, 2019 (EN)

link