Почесний Голова Правління:

Дворяк Сергій Васильович

доктор медичних наук

Автор 3-х монографій з питань наркотичної та алкогольної залежності, понад 60 наукових статей, Національного стандарту і протоколу з лікування ВІЛ- інфікованих споживачів ін’єкційних наркотиків, затверджених МОЗ України, а також методичних рекомендацій з лікування опіоїдної залежності агоністами опіоїдів.

Має понад 40-річний досвід роботи з наркології і психіатрії. З 2000 року працював в області ВІЛ / СНІДу. Створив першу амбулаторну програму реабілітації хворих на алкоголізм та наркотичну залежність за Міннесотською моделлю (програма "12 кроків").

Після завершення навчання в программі Х’юберт Хамфрі з наркології та ВІЛ-профілактики в університеті Джона Хопкінса працював в ПРООН, де здійснив разом з І.Гришаєвою пілотний проект “Права людини в дії”, в межах якого в 2004 р. вперше в Україні була запроваджена замісна підтримувальна терапія бупренорфіном в 2-х наркологічних установах.

Разом з колегами в 2003 заснував Український інститут досліджень політики щодо громадського здоров'я (УІДПГЗ).

Працював на міжнародному рівні над низкою проектів у співпраці з ВООЗ, УНЗ ООН, ЮНЕЙДС, Фондом Клінтона, USAID, CDC та з НУО в Україні – в тому числі з Міжнародним Альянсом з ВІЛ/СНІД в Україні та Всеукраїнською мережею ЛЖВ.

Протягом 5 років також працював консультантом УНЗ ООН в Центральній Азії та підготував 5-річний план розвитку замісної підтримувальної терапії в Азербайджані, Казахстані, Туркменістані і Таджикистані.

З 2011 року Сергій Дворяк є членом Керівної Ради Міжнародного товариства боротьби з ВІЛ/СНІД (IAS) – відповідальний за європейський регіон. Протягом 2011 – 2012 років був аспірантом програми клінічних досліджень Національного інституту вивчення наркоманії (NIDA) за наставництва проф. Джорджа Вуді – вивчав лікування наркозалежності та профілактики ВІЛ-інфекції серед людей, які вживают наркотики ін’єкційно (ЛВНІ).

Протягом останніх 10 років Сергій Дворяк працював з доктором Алтісом і дослідницькою групою Єльського університету, а також з колегами з Міжнародного Альянсу з ВІЛ/СНІД в Україні з метою розвитку ЗПТ в Україні та розробки нових моделей надання інтегрованого догляду за ЛВНІ.

Має нагороди за створення та впровадження інноваційних методів лікування та профілактики від міжнародних організацій: ООН, EUROPAD, ААTOD.

Голова Правління: 

Карагодіна Олена Геннадіївна

доктор медичних наук, професор

Закінчила Дніпропетровський медичний інститут (за фахом «лікувальна справа»), інтернатуру (за спеціальністю «психіатрія»), програми «Методика викладання соціальної роботи та соціальної політики» (ШСР Національного університету «Києво-Могилянська академія»), «Оцінювання технологій в сфері громадського здоров’я» та «Соціальний маркетинг» (Швейцарський тропічний інститут, Лугано, Аскона, Швейцарія), «Раціонально-емоційна біхевіоральна терапія» (Інститут Альберта Елліса, Нью-Йорк, США).

Має значний стаж лікувальної, консультативної та експертної роботи, брала участь у низці дослідницьких та практично-орієнтованих проектів допомоги різним вразливим групам населення. Була членом науково-методичної комісії МОН України зі спеціальності «Соціальна робота», експертом програм з громадського здоров’я міжнародного фонду «Відродження» (Київ), є членом Етичного комітету Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика. Очолює кафедру соціальної роботи та практичної психології Академії праці соціальних відносин і туризму (Київ).

Авторка понад 100 наукових праць та навчально-методичних розробок.

Члени Правління:

Гришаєв Євгеній Вікторович

лікар-психіатр

Випускник Київського медичного інституту 1985 року. Тривалий час працював у практичному секторі охорони здоров’я у м. Києві лікарем-психіатром спеціалізованих відділень - наркологічного, суїцидологічного, судово-психіатричної та військово-лікарняної експертизи. Багато років очолював відділення професійного психологічного та психофізіологічного відбору Центру психіатричної допомоги Головного Управління МВС в м. Києві.

Брав участь в кількох дослідницьких та практично-орієнтованих проектів допомоги вразливим групам населення, що виконувались недержавними організаціями. Має великий досвід лікувальної, консультативної та експертної роботи.

Співавтор кількох публікацій з питань пенітенціарної медицині в наукових виданнях.

 

Морозова Ганна Георгіївна

магістр гуманітарних наук

У 1980 закінчила Одеський державний університет. Проходила додаткове навчання в Україні та за кордоном, зокрема на тренінгах з управління проектами, зв'язків з громадськістю, стратегічного планування, моніторингу та оцінки, розвитку НУО, лідерства тощо. Брала участь у міжнародних конференціях з питань розвитку ЗМІ та НУО, що відбувались у Польщі, Чехії, Угорщині, Болгарії, Росії, Словаччини, Італії, Іспанії, США та в інших країнах світу.

Має багаторічний досвід управління проектами та управління персоналом, а також досвід роботи з міжнародними організаціями, у тому числі за кордоном. З 1994 року здійснювала адміністративний та комунікаційний менеджмент, працюючи на керівних посадах в некомерційних організаціях (Міжнародний фонд «Відродження», Одеський Ресурсний центр для некомерційних організацій і незалежних журналістів асоціації «Південь», проекти USAID «Програма партнерства громад» та "Економічний розвиток міст" та ін.).

З 2008 року працює в Українському інституті політики громадського здоров'я. У різні періоди очолювала декілька ключових департаментів організації, а також виступала керівником її поточних проектів.

Члени Наглядової Ради: Власенко Л.В., Полтавець Д.В., Борушек І.О.

Правління підзвітне Конференції.Конференція є найвищим керівним органом БО "Український інститут політики громадського здоров'я".