Голова Правління

Карагодіна Олена Геннадіївна

доктор медичних наук, професор

Закінчила Дніпропетровський медичний інститут (за фахом «лікувальна справа»), інтернатуру (за спеціальністю «психіатрія»), програми «Методика викладання соціальної роботи та соціальної політики» (ШСР Національного університету «Києво-Могилянська академія»), «Оцінювання технологій в сфері громадського здоров’я» та «Соціальний маркетинг» (Швейцарський тропічний інститут, Лугано, Аскона, Швейцарія), «Раціонально-емоційна біхевіоральна терапія» (Інститут Альберта Елліса, Нью-Йорк, США).

Має значний стаж лікувальної, консультативної та експертної роботи, брала участь у низці дослідницьких та практично-орієнтованих проектів допомоги різним вразливим групам населення. Була членом науково-методичної комісії МОН України зі спеціальності «Соціальна робота», експертом програм з громадського здоров’я міжнародного фонду «Відродження» (Київ), є членом Етичного комітету Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика. Очолює кафедру соціальної роботи та практичної психології Академії праці соціальних відносин і туризму (Київ).

Авторка понад 100 наукових праць та навчально-методичних розробок.

Члени Правління:

Гришаєв Євгеній Вікторович

лікар-психіатр

Випускник Київського медичного інституту 1985 року. Тривалий час працював у практичному секторі охорони здоров’я у м. Києві лікарем-психіатром спеціалізованих відділень - наркологічного, суїцидологічного, судово-психіатричної та військово-лікарняної експертизи. Багато років очолював відділення професійного психологічного та психофізіологічного відбору Центру психіатричної допомоги Головного Управління МВС в м. Києві.

Брав участь в кількох дослідницьких та практично-орієнтованих проектів допомоги вразливим групам населення, що виконувались недержавними організаціями. Має великий досвід лікувальної, консультативної та експертної роботи.

Співавтор кількох публікацій з питань пенітенціарної медицини в наукових виданнях.

 

Морозова Ганна Георгіївна

магістр гуманітарних наук

У 1980 закінчила Одеський державний університет. Проходила додаткове навчання в Україні та за кордоном, зокрема на тренінгах з управління проектами, зв'язків з громадськістю, стратегічного планування, моніторингу та оцінки, розвитку НУО, лідерства тощо. Брала участь у міжнародних конференціях з питань розвитку ЗМІ та НУО, що відбувались у Польщі, Чехії, Угорщині, Болгарії, Росії, Словаччини, Італії, Іспанії, США та в інших країнах світу.

Має понад двадцять років досвіду управління проектами та управління персоналом, а також досвід роботи з міжнародними організаціями, у тому числі за кордоном. З 1994 року здійснювала адміністративний та комунікаційний менеджмент, працюючи на керівних посадах в некомерційних організаціях (Міжнародний фонд «Відродження», Одеський Ресурсний центр для некомерційних організацій і незалежних журналістів асоціації «Південь», проекти USAID «Програма партнерства громад» та "Економічний розвиток міст" та ін.).

З 2008 року працює в Українському інституті політики громадського здоров'я. У різні періоди очолювала декілька ключових департаментів організації, а також виступала керівником її поточних проектів.