21 / 09 / 2018
7th International Symposium on Hepatitis Care in Substance Users

Науковий директор Інституту Костянтин Думчев представив результати оцінки чисельності людей в Україні, що живуть з коінфекцією ВІЛ/ВГС та вживають наркотики, на 7-му Міжнародному симпозіуму з лікування гепатиту серед споживачів наркотиків у Португалії.

Симпозіум, організований Міжнародною мережею з гепатитів серед споживачів наркотиків (International Network for Hepatitis in Substance Users, INHSU), є провідною міжнародною конференцією, присвяченою питанням профілактики і лікування гепатитів серед споживачів наркотиків. У 2018 році щорічний симпозіум відбувався 19-21 вересня у місті Кашкайш (Португалія).

У заході взяли участь медичні працівники (лікарі, медсестри та суміжні медичні працівники), дослідники, представники громадських та політичних організацій, а також люди, які вживають наркотики. Темами обговорень були епідеміологія, громадське здоров'я, профілактика та зменшення шкоди;  діагностика гепатиту C, догляд та лікування; досягнення у ліквідації ВГС.

Науковий директор Українського інституту політики громадського здоров’я Костянтин Думчев представив результати дослідження, метою якого було надання стандартизованої оцінки факторів ризику серед зареєстрованих пацієнтів з ВІЛ та оцінки кількості ВІЛ-інфікованих споживачів ін’єкційних наркотиків з коінфекцією ВІЛ/ВГС на сесії "Епідеміологія, моделювання та ефективність витрат”: Estimation Of The Number Of People Who Inject Drugs And Live With HIV And Viral Hepatitis Co-Infection In Ukraine

.

Програма та усі матеріали 7-ого Міжнародного симпозіуму з лікування гепатиту серед споживачів наркотиків