13 / 04 / 2018
Наші дистанційні навчальні курси (оновлюється)

В рамках дослідницьких проектів фахівці «Українського інституту політики громадського здоров’я» спільно з партнерами розробляють дистанційні навчальні курси для лікарів, соціальних працівників та психологів, участь у яких є безкоштовною. Під час онлайн навчання слухачі отримують практичні інструменти для медичної та психосоціальної підтримки пацієнтів з соціально небезпечними хворобами, такими як наркозалежність, ВІЛ-інфекція, гепатити, туберкульоз та інші. 

Отримані по завершенню курсів сертифікати дозволяють учасникам працювати з пацієнтами за сучасними міжнародними та національними стандартами.

ЛІКУВАННЯ ОПІОЇДНОЇ ЗАЛЕЖНОСТІ

Розміщення: громадський проект масових відкритих онлайн-курсів «Prometheus»; навчальна платформа Центру громадського здоров'я МОЗ України, 2017 рік.

Вимоги до слухачів: курс розрахований на медичних працівників (лікарів та медичних сестер), незалежно від спеціальності.

Про курс. В Україні зростає кількість медичних закладів, в яких запроваджується підтримувальна терапія агоністами опіоїдів (ЗПТ) для лікування хворих із синдромом залежності від опіоїдів. Наркологічна служба не має достатніх ресурсів для надання своїм пацієнтам потрібної кількості медичних і психосоціальних послуг, а відтак не взмозі найближчим часом забезпечити повноцінне лікування хворих на ОЗ з коморбідною інфекційною патологією. Виходом із цієї ситуації може бути створення осередків інтегрованої медико-соціальної допомоги на базі центрів первинної медико-санітарної допомоги (ЦПМСД). Даний курс надає можливість слухачам отримати основні знання та навики для призначення ЗПТ своїм пацієнтам.

Навчальний курс оновлено Благодійною організацією «Український інститут політики громадського здоров’я» в рамках сабгранту з МБФ «Альянс громадського здоров’я» у співпраці з Центром громадського здоров’я МОЗ України за підтримки Надзвичайної ініціативи Президента США з надання допомоги у боротьбі з ВІЛ/СНІД (PEPFAR) та у співпраці з Центрами контролю та профілактики захворювань США (СDС). 

ПСИХОСОЦІАЛЬНИЙ СУПРОВІД ХВОРИХ З ОПІОЇДНОЮ ЗАЛЕЖНІСТЮ

Розміщення: навчальна платформа Центру громадського здоров'я МОЗ України, 2017 рік.

Вимоги до слухачів: курс призначений для соціальних працівників, психологів та медичних працівників.

Про курс. Численні дослідження з лікування опіоїдної залежності підтверджують кращу результативність лікування, якщо воно супроводжується відповідною психосоціальною допомогою та залученням до програм зменшення шкоди. Курс надає інформацію про основні цілі, завдання та принципи соціального супроводу. Дає слухачам практичні інструменти психосоціальної підтримки наркозалежних пацієнтів.

Навчальний курс розроблено Благодійною організацією «Український інститут політики громадського здоров’я» в рамках суб-гранту з МБФ «Альянс громадського здоров’я» у співпраці з Центром громадського здоров’я МОЗ України за підтримки Надзвичайної ініціативи Президента США з надання допомоги у боротьбі з ВІЛ/СНІД (PEPFAR) та у співпраці з Центрами контролю та профілактики захворювань США (СDС).