11 / 06 / 2022
84th Annual Scientific Meeting of the College on the Problems of Drug Dependence, Minneapolis, MN, 2022

10 червня у Міннеаполісі (Міннесота, США) розпочалась щорічна наукова конференція з проблем залежностей "CPDD 2022". Провідна дослідниця Українського інституту політики громадського здоров’я Тетяна Кірьязова стала спеціальним гостем InWomen's Conference – першого програмного заходу "CPDD 2022".

Через нові виклики, спричинені військовими діями в Україні, організатори розширили коло запланованих тем та запропонували обговорити наслідки війни, розв'язаної росією, для науковців, а також для працівників і пацієнтів системи громадського здоров'я в Україні.

У своєму виступі Тетяна Кірьязова не тільки надала статистичні дані щодо руйнувань та людських втрат сфери охорони здоров’я України, зокрема лікувальних програм (ЗПТ, АРТ, ТБ) для ключових груп. Вона поділилась особистими історіями наших колег – лікарів та соціальних працівників, які були вимушені в екстремальних умовах приймати рішення щодо допомоги своїм пацієнтам.

У доповіді була використана інформація, отримана від дослідників та учасників проєкту «Інтеграція лікування залежності та ВІЛ-інфекції у первинну ланку охорони здоров’я», який реалізує в Україні Європейський інститут політики громадського здоров’я.

100 days of Russia’s war against Ukraine. Tetiana Kiriazova, UIPHP, 2022 (EN)

  • Велика подяка нашим донорам, які продовжують нас підтримувати.
  • Ми вдячні всьому американському народу за міцну підтримку, яку ми відчуваємо.
  • Окрема подяка нашим лікарям, медсестрам та соціальним працівникам – вони наші герої.
  • Особлива подяка українській армії, яка захищає не лише нашу країну, а й фундаментальні принципи демократії.