Події та анонси До всіх подій та анонсів
Ведення пацієнтів з наркозалежністю на первинній ланці: підбиваємо підсумки семирічної роботи Ведення пацієнтів з наркозалежністю на первинній ланці: підбиваємо підсумки семирічної роботи

19 червня 2024 року ми провели заключну ECHO-сесію семирічного дослідницького проєкту «Інтеграція лікування залежності та ВІЛ-інфекції у первинну ланку охорони здоров’я», який мав на меті вивчення ефективності лікування залежності та супутньої патології на первинному рівні медичної допомоги порівняно зі спеціалізованими закладами.

20 / 06 / 2024 Читати далі
Медична допомога у сфері психічного здоров’я: де і як отримати? Медична допомога у сфері психічного здоров’я: де і як отримати?

Травень – всесвітньо визнаний місяць обізнаності про психічне здоров'я. Користуючись нагодою, ми зібрали в одному повідомленні інформацію щодо можливостей отримання безоплатної медичної психосоціальної допомоги, доступної сьогодні в Україні.

20 / 05 / 2024 Читати далі
Огляд впровадження інтегрованих біоповедінкових досліджень серед людей, які вживають наркотики ін’єкційно, в Україні (2007–2020) Огляд впровадження інтегрованих біоповедінкових досліджень серед людей, які вживають наркотики ін’єкційно, в Україні (2007–2020)

Пропонуємо до ознайомлення неофіційний україномовний переклад статті "Integrated biobehavioral surveillance among people who inject drugs in Ukraine, 2007-2020", яка була написана дослідником Українського інституту політики громадського здоров’я Костянтином Думчевим у співавторстві з науковцями Альянсу громадського здоров'я та Центру громадського здоров’я України та опублікована у рецензованому медичному виданні "International Journal of Drug Policy" на початку цього року.

27 / 04 / 2024 Читати далі
останні публікації Ресурсний центр
Integrating methadone into primary care settings in Ukraine: effects on provider stigma and knowledge

Bromberg D, Machavariani E, Madden L, Dumchev K, LaMonaca K, Earnshaw V, Pykalo I, Filippovych M, Haddad M, Dvoriak S, Altice F.

J Int AIDS Soc. 2024, Feb 27 (EN)

pdf

Pashchenko O, Bromberg D, Dumchev K, LaMonaca K, Pykalo I, Filippovych M, Esserman D, Polonsky M, Galvez de Leon S, Morozova O, Dvoriak S, Altice F.          

PLOS Glob Public Health. 2022 Nov, 2 (EN)

link

Інтегровані біоповедінкові дослідження серед людей, які вживають наркотики ін’єкційно, в Україні, 2007–2020

Неофіційний переклад

Думчев К., Ковтун О., Сальніков С., Тітар І., Салюк Т.

Int J Drug Policy. January 11, 2024 (UA)

pdf