Події та анонси До всіх подій та анонсів
Продовжуємо збір коштів для допомоги медичним закладам та на інші гуманітарні цілі Продовжуємо збір коштів для допомоги медичним закладам та на інші гуманітарні цілі

Шановні друзі, колеги! По-перше, дякуємо вам за всю підтримку у ці темні часи. Ми, співробітники УІПГЗ, продовжуємо працювати і робити все можливе, щоб допомагати Україні та українському народу.

03 / 05 / 2022 Читати далі
В Україні затверджено нові стандарти профілактики передачі ВІЛ від матері до дитини В Україні затверджено нові стандарти профілактики передачі ВІЛ від матері до дитини

Відповідна Клінічна настанова була розроблена мультидисциплінарною робочою групою з розробки галузевих стандартів, до складу якої увійшли експерти Українського інституту політики громадського здоров’я.

29 / 04 / 2022 Читати далі
Конкурс дитячих малюнків на тему "Літні люди і війна в Україні" Конкурс дитячих малюнків на тему "Літні люди і війна в Україні"

Запрошуємо юних художників взяти участь у конкурсі, який дозволить молодшому поколінню підтримати всіх українців і особливо людей похилого віку у зв’язку з реаліями сьогодення - війною в Україні.

20 / 04 / 2022 Читати далі
останні публікації Ресурсний центр
Клінічна настанова, заснованa на доказах «Профілактика передачі ВІЛ від матері до дитини»

МОЗ України, Державний експертний центр МОЗ України, ЦГЗ МОЗ України, 2022 (UA)

pdf

Johns Hopkins Bloomberg School of Public Health, 2022 April 13 (EN)

video

Global Health NOW, 2022 April 13 (EN)

link