06 / 09 / 2021
Центр громадського здоров’я оновив платформу дистанційного навчання

На платформі доступні онлайн-курси з питань допомоги пацієнтам з опіоїдною залежністю та розладами психіки та поведінки, розроблені фахівцями Українського інституту політики громадського здоров’я.

Центр громадського здоров’я України оновив платформу дистанційного навчання та розширив її можливості для коритувачів: portal.phc.org.ua. Відтепер на ній доступні дистанційні курси Центру громадського здоров’я та Всесвітньої організації охорони здоров’я, у тому числі, присвячені реагуванню на COVID-19, а також навчальні матеріали, практичні керівництва та найважливіші документи ВООЗ. Найближчим часом також запрацює зручний перелік заходів безперервного професійного розвитку.

Онлайн-курси з питань допомоги пацієнтам з опіоїдною залежністю, розроблені фахівцями Українського інституту політики громадського здоров’я, можна знайти у розділі «Замісна підтримувальна терапія».

Також продовжується навчання за темою "Розлади психіки та поведінки. Основи психіатричної пропедевтики". Наш новий курс, присвячений базовим засадам надання допомоги пацієнтам з найбільш розповсюдженими розладами психіки та поведінки, був розміщений на платформі ЦГЗ у січні цього року і вже отримав багато позитивних відгуків від слухачів.

Навчання на дистанційних курсах є безкоштовним і відкритим для всіх. Слухачі, які успішно пройшли онлайн-курс, отримують сертифікат, що є підставою для нарахування балів безперервного професійного розвитку.