27 / 02 / 2021
Тренінг в рамках проєкту «Співпраця із запобігання поширенню ВІЛ/СНІД в місцях позбавлення волі»

25-26 лютого у Вінниці відбувся тренінг для медичних працівників і представників адміністрації двох виправних колоній.

Тренінг «Розлади психіки та поведінки внаслідок вживання психоактивних речовин, лікування та реабілітація, сучасний погляд. Реалізація програм комплексного лікування з використанням препаратів замісної підтримувальної терапії в установах Державної кримінально-виконавчої служби України» було проведено в рамках спільного проєкту Центру охорони здоров’я Державної кримінально-виконавчої служби України та Українського інституту політики громадського здоров’я «Співпраця із запобігання поширенню ВІЛ/СНІД в місцях позбавлення волі».

Учасники тренінгу -  медичні працівники і представники адміністрації Стрижавської виправної колонії №81 Вінницької області та Шепетівської виправної колонії № 98 Хмельницької області - отримували знання та навички, необхідні для впровадження моніторінгу, оцінки і лікування з використанням препаратів замісної підтримувальної терапії засуджених з психічними та поведінковими розладами внаслідок вживання опіоїдів.

Слухачі ознайомилися з міжнародними практиками реалізації програм зменшення шкоди на рівні пенітенціарних установ, а також з національним законодавством у сфері реалізації програми ЗПТ в місцях позбавлення волі. Під час практичних занять було визначено роль кожної служби в забезпеченні  безперервності  лікування ЗПТ та опрацьовано ведення особи з залежністю від ПАР.