07 / 06 / 2019
Тренінг з покращення якості надання послуг в центрах первинної медико-санітарної допомоги

05-07 червня у Києві проходив тренінг для лікарів первинної ланки з п’яти регіонів України.

Тренінг «Застосування моделі поліпшення якості надання послуг у закладі охорони здоров’я» було організовано в рамках проєкту "Інтеграція лікування залежності та ВІЛ-інфекції у первинну ланку охорони здоров'я", який реалізується Українським інститутом політики громадського здоров’я спільно зі Школою медицини Єльського університету (США).  Учасниками тренінгу стали сімейні та головні лікарі центрів первинної медико-санітарної допомоги з Маріуполя, Краматорська, Кропивницького, Житомира та Києва.

Захід мав на меті навчити медичних працівників вільно орієнтуватися у теоретичних та практичних аспектах управління якістю на рівні закладу охорони здоров`я та застосовувати модель поліпшення на практиці з використанням основних інструментів. Тренери Олена Новічкова та Уляна Снідевич запропонували учасникам опрацювати тему зустрічі на прикладі поліпшення континууму послуг для ВІЛ-інфікованих дорослих та підлітків. Наприкінці триденної роботи лікарі презентували результати роботи в групах.

Усі лікарі, які успішно завершили навчання, отримали сертифікати та право на бали у новій системі безперервного професійного розвитку фахівців сфери охорони здоров’я.