14 / 09 / 2017
Стартує проект “Ukraine HIV Research Training Program”, завдяки якому буде розроблено нові курси з вивчення методів дослідження ВІЛ-інфекції для українських студентів

Представники Українського інституту політики громадського здоров’я та Школи громадського здоров’я Києво-Могилянської Академії розпочали реалізацію нового проекту з візиту до Університету в Олбані (США)

13 вересня 2017 року провідний дослідник Інституту Тетяна Кірьязова виступила перед викладачами та студентами магістерської програми Школи громадського здоров’я Університету в Олбані (США). ЇЇ презентація  "Епідемія ВІЛ-інфекції в Україні на сучасному етапі" відбулася в рамках Циклу віртуальних семінарів 2017-2018 навчального року, які транслюються онлайн на чотири Державних університети штату Нью-Йорк. Доповідь викликала жваве обговорення: слухачі поставили багато змістовних, професійних запитань.

Візит до США української дослідницької команди - представників Школи громадського здоров’я Києво-Могилянської Академії та Українського інституту політики громадського здоров’я - пов'язаний з початком проекту “Ukraine HIV Research Training Program”.  Завдяки проекту буде розроблено нові курси з вивчення методів дослідження ВІЛ-інфекції для українських студентів, що набувають ступінь магістрів охорони здоров'я.

Проект буде реалізовано в Україні за підтримки Міжнародного центру Фогарті (Fogarty International Сenter).