28 / 04 / 2020
Автоматизований телефонний сервіс психолого-терапевтичної підтримки пацієнтів ЗПТ

Отримати психолого-терапевтичні та інформаційні послуги без фізичного відвідування фахівців для пацієнтів ЗПТ стає можливим із новим сервісом!

 

Звернувшись до сервісу психолого-терапевтичної підтримки пацієнтів ЗПТ, Ви зможете за потребою обрати за допомогою голосових підказок записані тематичні аудіосесії із спеціального меню, у тому числі:

- прослухати рекомендації та практичні поради як подолати потяг до наркотиків;

- зробити практичні вправи для покращення власного психічного здоров’я та подолання стресу, стабілізувати психоемоційний стан;

- почути надихаючі історії успіху інших пацієнтів програми ЗПТ;

- отримати інформацію про переваги програми ЗПТ. 

  • Сервіс Підтримки працює цілодобово.
  • Будь-яку аудіосесію можна прослухати необмежену кількість разів.
  • Тематичних аудіосесій багато, але незалежно від часу, який буде Вами витрачено на роботу з Сервісом Підтримки, усі дзвінки безкоштовні!
  • За потреби можна легко переключитися на номер Національної гарячої лінії з питань наркозалежності та ЗПТ, просто натиснувши 0, та отримати живу консультацію оператора (захист прав та доступ до ЗПТ, контакти сайтів ЗПТ в регіонах, тощо).

Також Ви можете напряму зателефонувати на номер Національної гарячої лінії з питань наркозалежності та ЗПТ 0-800-507-727.

                     

Даний Сервіс Підтримки розроблено Благодійною організацією «Український інститутом політики громадського здоров’я» в рамках сабгранту з МБФ «Альянс громадського здоров’я» за підтримки Надзвичайної ініціативи Президента США з надання допомоги у боротьбі з ВІЛ/СНІД (PEPFAR) та у співпраці з Центрами контролю та профілактики захворювань США (СDС). СDC не бере на себе жодної відповідальності за контент, представлений в цьому Сервісі. Інформація, матеріали та позиції, викладені в аудіосесіях Сервісу, ні в якому разі не відображують офіційну позицію або політики Центрів контролю та профілактики захворювань США або уряду США.
This Support Service has been developed by Ukrainian Institute on Public Health Policy in terms of sub-award with ICF “Alliance for Public Health” with support of U.S President’s Emergency Plan for AIDS Relief (PEPFAR) in collaboration with U.S. Centers for Disease Control and Prevention (CDC). CDC assumes no responsibility for the factual accuracy of the content presented at the Service. The information, materials, opinions expressed in audio sessions at the Service are strictly their own and in no way meant to represent the official position or policies of CDC or US Government.