Покращення доступу та прихильності до лікування для споживачів ін'єкційних наркотиків в Україні

Improving Treatment Engagement and Adherence for People Who Inject Drugs in Ukraine

Керівник
Зезюлін Олександр Олександрович
Термін реалізації
01.06.2015 - 31.03.2019
Донор

Надзвичайний план президента з боротьби зі СНІДом (PEPFAR)

Мета проекту

Оцінити комплекс (каскад) результатів з догляду та лікування у зв'язку з ВІЛ серед СІН, які одержують стандартні послуги з профілактики ВІЛ на території України, та дві перспективні стратегії, спрямовані на поліпшення вказаних результатів.

Цілі та завдання
1. Перевірити ефективність двох стратегій — Інтервенції з лікування на базі спільнот (CITI) та Медикаментозного підтримувального лікування (МПЛ) — на показники залучення пацієнтів до програм лікування ВІЛ-інфекції та АРТ, порівняно із Стандартним обслуговуванням.
2. Провести оцінку бар'єрів, пов'язаних як з клієнтом, так і з постачальником послуг, що перешкоджають залученню СІН до програм лікування ВІЛ, АРТ, а також що впливають на показники їх утримання у зазначених програмах.
3. Визначити витрати на кожного учасника програми з урахуванням розбивки складових витрат у рамках каскадної моделі, що відображає результати АРТ за CITI та МПЛ.
Результати та публікації

Постерна презентація “Implementing large multisite experimental study in Ukraine” була представлена на Міжнародному форумі NIDA - 2016