09 / 11 / 2023
Академічні стипендіальні програми з досліджень щодо ВІЛ для українських кандидатів - 2024

Пропонуємо до вашої уваги можливості навчання у 2024/2025 році в США для науковців, дослідників, представників академічних факультетів та державних службовців, які працюють у сфері громадського здоров'я в Україні.

Тренінгова програма з досліджень щодо ВІЛ Міжнародної програми досліджень та тренінгів у штаті Нью-Йорк (NYS-ITRP) проводить навчання науковців, дослідників, представників академічних факультетів та державних службовців, які працюють у сфері громадського здоров'я в Україні. NYS-ITRP – це партнерство між Школою громадського здоров'я Університету в Олбані, Медичним центром Даунстейт Державного університету Нью-Йорка в Брукліні, Українським інститутом політики громадського здоров'я (УІПГЗ) та Школою охорони здоров'я Національного університету «Києво-Могилянська академія» (ШОЗ НаУКМА). 

ОПИС ПРОГРАМИ 

Мета програми: наша ціль – повернення наших стажерів до свого закладу для розробки дослідницького проєкту у сфері ВІЛ в царині поведінкових, науково-прикладних або епідеміологічних досліджень. Наша загальна мета полягає у навчанні та підтримці нового покоління дослідників, здатних реагувати на прогалини у системі безперервного надання ВІЛ-послуг в Україні, а також у посиленні дослідницького та навчального потенціалу країні. 

Курси для всіх слухачів розпочнуться на третьому тижні серпня 2024 року в Олбані, штат Нью-Йорк, США.  

2 ВАРІАНТИ НАВЧАННЯ:

1. Сертифікатна стипендіальна програма з громадського здоров'я

Ця дванадцятимісячна програма включає два семестри по 24 кредитні години/8-9 курсів навчання у Школі громадського здоров'я SUNY в Олбані, штат Нью-Йорк. Курси будуть зосереджені на епідеміології, біостатистиці та дизайні досліджень. Академічна курсова робота супроводжуватиметься 2-3-х місячним стажуванням влітку в Департаменті охорони здоров'я штату Нью-Йорк для набуття практичного досвіду в дослідженнях щодо ВІЛ та прикладній науці. Стажери зосередяться на розробці дослідницької пропозиції, актуальної для України, та матимуть можливість подати заявку на дослідницький грант для фінансування своєї пропозиції.

Після повернення в Україну випускники-магістри (у сферах громадського здоров'я чи соціології) матимуть можливість взяти участь у дослідницькому проєкті в рамках  дев'ятимісячної програми наставництва.

2. Ступінь магістра з епідеміології або біостатистики

Цей 4-х семестровий тренінг на 48 кредитних годин у SUNY-SPH розроблений для тих, хто розпочинає кар'єру керівника досліджень. Він акцентує увагу на наукових роботах, що базуються на українських даних щодо ВІЛ. Здобувачі магістерського ступеня також матимуть можливість пройти влітку стажування в Департаменті охорони здоров'я штату Нью-Йорк. Стажери матимуть можливість виборювати за дослідницькі роботи нагороди, що співфінансуються УІПГЗ та NYS-ITRP. Очікується, що по завершенню навчання слухачі також зроблять свій внесок у викладання курсу в ШОЗ НаУКМА. 

Вимоги для ВСІХ кандидатів:

  • Здатність вільно розмовляти англійською під час попередньої співбесіди із співробітниками програми NYS-ITRP, яка зазвичай відбувається приблизно за 3-6 місяців до подачі заявки.
  • Виявлений інтерес або досвід у питаннях ВІЛ чи тісно пов'язаних з ним напрямах (таких як інфекційні захворювання, охорона здоров'я, вживання психоактивних речовин, епідеміологія).
  • Документи від діючих керівників, що підтверджують збереження академічної/робочої посади під час навчання за кордоном.
  • Здатність застосовувати дані, пов'язані з ВІЛ, для розробки дослідницької пропозиції.
  • Здатність проводити дослідження у своєму закладі після повернення зі стажування.
  • Мінімальні показники TOEFL. Internet Based Test 79, IELTS 6.5, Duolingo 110.
  • Перевага надається кандидатам, які мають доступ до пов’язаних з дослідженнями щодо ВІЛ українських баз даних - для розробки дослідницької пропозиції.

Переглянути опис Програми англійською у форматі pdf: HIV Research Academic Fellowships for Ukrainian candidates 2024

Для отримання додаткової інформації, будь ласка, зв'яжіться з програмним директором, надіславши резюме та короткий мотиваційний лист: Джек ДеХовітц, MD, MPH (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.) або Костянтин Думчев, MD, MPH (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

З кандидатами відповідної кваліфікації ми зв'яжемося на співбесіді, щоб оцінити їхній досвід, інтереси та знання англійської мови. Фінальна заявка до університету в Олбані має бути подана до 1 квітня 2024 року.