20 / 04 / 2022
Конкурс дитячих малюнків на тему "Літні люди і війна в Україні"

Запрошуємо юних художників взяти участь у конкурсі, який дозволить молодшому поколінню підтримати всіх українців і особливо людей похилого віку у зв’язку з реаліями сьогодення - війною в Україні.

Конкурс оголошено в рамках проєктів «50+» та «ПРОСТ», які реалізуються Українським інститутом політики громадського здоров’я та Європейським інститутом політики громадського здоров’я та мають на меті вивчення особливостей впливу соціально небезпечних захворювань на людей віком старше 50 років, визначення труднощів у роботі з цією групою пацієнтів та шляхів подолання цих труднощів.

Умови конкурсу:

  • учасниками конкурсу можуть бути діти будь-якого віку;
  • малюнок має бути виконаний на папері формату А4 з використанням будь-яких матеріалів (фарби, фломастери, олівці, крейда тощо);
  • малюнки приймаються в електронному вигляді на е-мейл Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.;
  • візитна картка (прізвище та ім'я художника, вік) має міститися в назві файлу або у темі листа;
  • терміни подачі конкурсних робіт - до 22.05.2022 р.

Авторам гарантовані подарунки. За оцінками незалежних експертів буде визначено переможців  конкурсу, які отримають цінні винагороди.

Цим конкурсом хотіли б підтримати і заохотити маленьких українців. Конкурсні роботи можуть бути використані організаторами у презентаційних матеріалах проектів «50+» та «ПРОСТ», спрямованих на покращення доступу людей віком старше 50 років до програм профілактики, лікування та інших послуг у сфері громадського здоров’я.

Підтримуємо один одного! Слава Україні!