11 / 07 / 2020
AIDS 2020: Virtual

У зв’язку з пандемією COVID-19 23-тя Міжнародна конференція зі СНІДу (AIDS 2020), яка відбулась 6-10 липня 2020 року, вперше була організована онлайн.

AIDS 2020: Virtual надала делегатам можливість отримати онлайн-доступ до найновіших наукових доробків у сфері ВІЛ, які традиційно презентуються під час Конференції. Новий формат поєднав віртуальні сесії та інші заходи, які дозволили учасникам спілкуватися - виставки, семінари, Глобальне село та супутні конференції. 

Темою цьогорічної конференції була «Стійкість», і, за думкою організаторів, «немає кращого слова, щоб описати ВІЛ-спільноту та нашу здатність зібратися разом у спільному прагненні до глобальної відповіді на ВІЛ.» 

Результати останніх досліджень Українського інституту політики громадського здоров’я щодо різних аспектів епідемії ВІЛ в Україні було представлено на віртуальних постерних сесіях Конференції: 

HIV prevalence and treatment cascade among opioid-using probationers in three cities, Ukraine

"I drink vodka or brandy, I am not a girl anymore": Alcohol use in older (50+ years) HIV-positive male and female patients in Ukraine

Mental health impact of COVID-19 lockdown and concerns about continuing HIV care among older PLWH in Ukraine

Depression and associated factors among ART patients in Ukraine