28 / 07 / 2020
ВООЗ: кращі практики щодо відповіді на вірусні гепатити в Європейському регіоні

До Всесвітнього дня боротьби з гепатитами Європейське регіональне бюро ВООЗ оприлюднило Компендіум кращих практик сектору охорони здоров’я щодо відповіді на вірусні гепатити в Європейському регіоні ВООЗ.

Відповідно до виконання Плану дій щодо реагування сектору охорони здоров’я на вірусні гепатити, у травні 2019 року Європейське регіональне бюро ВООЗ закликало урядові та неурядові організації Європейського регіону поділитися передовим досвідом щодо боротьби з вірусними гепатитами.

Відповіді, зібрані протягом шести місяців з травня по листопад 2019 року, були оцінені згідно з заздалегідь визначеними критеріями та переглянуті експертами ВООЗ у Регіональному бюро.

Збірник містить 34 приклади практик з 18 держав Європейського регіону ВООЗ, авторами яких є різні учасники колективної відповіді на вірусний гепатит - урядові та національні програми щодо вірусних гепатитів, наукові установи, інститути охорони здоров'я / науково-дослідні інститути та громадські організації.

Compendium of good practices in the health sector response to viral hepatitis in the WHO European Region. WHO, 2020 (EN)