24 / 09 / 2019
Зустріч партнерів проекту «Покращення якості та стійкості медикаментозного підтримувального лікування в Україні»

Сьогодні у Києві відбулась робоча зустріч «Система моніторингу ключових індикаторів якості МПЛ. Результати та плани», організована Українським інститутом політики громадського здоров’я.

Зустріч було проведено за технічної підтримки проекту «Покращення якості та стійкості медикаментозного підтримувального лікування в Україні», що впроваджується МБФ «Альянс громадського здоров’я», за фінансування Центрів контролю та профілактики захворювань США (CDC), в рамках Надзвичайної ініціативи Президента США з надання допомоги у боротьбі з ВІЛ/СНІД (PEPFAR).

Учасники заходу обговорили поточний стан розвитку замісної підтримувальної терапії в Україні та, зокрема, окреслили проблеми та досягнення впровадження системи моніторингу ключових індикаторів якості медикаментозного підтримувального лікування. Від Українського інституту політики громадського здоров’я проміжні результати проекту під час зустрічі презентували науковий директор УІПГЗ Костянтин Думчев та науковий співробітник УІПГЗ Анастасія Тароянц.