27 / 06 / 2019
Запрошуємо до співпраці інтерв’юерів-рекрутерів в рамках проекту «Розширення доступу до медикаментозного підтримувального лікування в Україні_2»

Благодійна організація «Український інститут політики громадського здоров’я» запрошує до співпраці інтерв’юерів-рекрутерів в рамках проекту «Розширення доступу до медикаментозного підтримувального лікування в Україні_2» для роботи у Києві, Дніпрі, Львові, Миколаєві та Одесі.

Резюме приймаються до 21 липня 2019 року.

Благодійна організація "Український інститут політики громадського здоров’я" (БО «УІПГЗ») є неурядовою організацією, що працює в області профілактики ВІЛ/СНІД та наркотичної залежності з 2004 року. Наша місія полягає у створенні науково-доказової бази для прийняття стратегічних рішень у сфері громадського здоров'я в Україні. УІПГЗ  відіграє одну з провідних ролей у впровадженні міжнародно визнаних підходів до профілактики та лікування ВІЛ-інфекції серед ключових груп населення в Україні та просуванні сучасної методології досліджень для впровадження програм. Портфоліо досліджень включає в себе різноманітні епідеміологічні, поведінкові та клінічні наукові дослідження, проведені у співпраці з провідними національними та міжнародними науковими та академічними інститутами.

Пошук консультантів - інтерв’юерів відбувається в рамках проекту «Розширення доступу до медикаментозного підтримувального лікування в Україні_2», котрий реалізується спільно з Медичною школою Єльського університету.  

Для отримання додаткової інформації про організацію, її програмну діяльність, відвідайте відповідні розділи нашого веб-сайту: www.uiphp.org.ua

Для отримання додаткової інформації про організацію, її програмну діяльність, відвідайте відповідні розділи нашого веб-сайту: www.uiphp.org.ua

Мета: робота в дослідженні з частковою зайнятістю в містах: Київ, Дніпро, Львів, Миколаїв, Одеса. Рекрутинг потенційних учасників дослідження, проведення інтерв'ю та заповнення форм дослідження.

Обов'язки:

1. Ведення проектної документації;

2. Допомога учасникам в заповненні он-лайн опитувальника;

3. Рекрутинг учасників.

Обов'язкова участь у дводенному тренінгу перед початком роботи в проекті.

 

Кваліфікаційні вимоги:

  • Досвід роботи інтерв’юером бажано від 6 міс;
  • Бажано мати досвід роботи з клієнтами програм зменшення шкоди;
  • Комунікабельність;
  • Уважність;
  • Відповідальність;
  • Володіння ПК.

Характер зайнятості:

  • Часткова зайнятість, гнучкий графік;
  • Робота у різних частинах міста.

Розмір щомісячної винагороди залежить від кількості проведених тестувань.

Умови подання заявки: Будь ласка, надсилайте резюме та супровідний лист на адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. Поле теми має містити позначку «Подання на посаду інтерв’юера_Назва міста».

Останній термін подачі заявок: 21 липня 2019 року.