05 / 10 / 2018
У Запоріжжі понад 400 вчених та практиків обговорювали шляхи покращення неврологічного та психічного здоров’я українців

3-4 жовтня у Запорізькому державному медичному університеті проходила дводенна реєстрова науково-практична конференція з міжнародною участю на тему «Разом задля покращення неврологічного та психічного здоров’я».

Участь у форумі взяли понад 400 учасників, які представляли наукові школи неврології, психіатрії та наркології Запоріжжя, Києва, Харкова, Дніпра, Львова, Тернополя та інших регіонів України. Під час секційних засідань заходу вчені та практики розглянули широке коло питань, пов’язаних з метою покращення неврологічного та психічного здоров’я українців: «Сучасні аспекти лікування неврологічних захворювань», «Нейродегенеративні захворювання та нейроінфекції», «Сучасні моделі стратегії надання психіатричної допомоги», «Сучасні проблеми надання допомоги пацієнтам зі станами залежності», «Медико – психологічні  наслідки збройних конфліктів» та багато інших.

Старший науковий співробітник УІПГЗ Олена Макаренко презентувала досвід впровадження проекту «Інтеграція лікування залежності та ВІЛ-інфекції у первинну ланку охорони здоров’я» на секційному засіданні, присвяченому сучасним проблемам надання допомоги пацієнтам зі станами залежності. Проект реалізується в Україні з 2016 року Українським інститутом політики громадського здоров’я спільно зі Школою медицини Єльського університету (США).